Home > Meisjes kleding > Tunieken > tuniek Meisjes Zwart winter 2011
Woods is een leuke kinderkleding winkels die gevestigd is in Overijssel en Gelderland. Gelukkig kunt u nu ook genieten van hun prachtige collectie die online te bestellen is. Bekende merken als Bengh, Carbone, Muy Malo, Nono en Vingino, ze hebben het allemaal. De website is erg gebruiksvriendelijk en vaak is de volgende werkdag uw bestelling al in huis. Op uw aankopen bouwt u spaartegoed op welke u in een vorm van een waardecheque krijgt toegestuurd.
| Gemiddelde levertijd | 1 - 3 dagen |
| Bezorgkosten | € 3,95 |
| Levering | PostNL (TNT Post) |
| Track & Trace | Ja |
| Kosten retourzending | Op eigen kosten (gratis retourneren in filiaal) |
| Retour termijn | Binnen 7 werkdagen |
| Betaalmethoden | iDEAL, PayPal, betaling vooruit, onder rembours |
Het merk Outfitters Nation maakt kinderkleding voor jongvolwassenen, ook wel tweens genoemd (kinderen tussen de negen en vijftien jaar). Het is een trendy, maar scherp geprijsde lijn voor jongens en meisjes die zich te oud voelen voor de echte kinderkleding die te koop is in de kinderwinkels, maar nog te jong zijn voor de volwassen items die verkrijgbaar zijn bij winkels als Men at Work en Vero Moda. Doordat het merk zes keer per jaar nieuwe collecties kinderkleding lanceert, kunnen de tweens er het gehele jaar door hip bijlopen.
Nieuws: Kinderkleding voor de grote meiden
Eindelijk is er een kledingmerk voor uw dochter dat rekening houdt met de eindeloze combinatiemogelijkheden: PuckUnlimited, opgericht door Martine Glorie, gaat uit van het principe dat uw dochter haar kleren gemakkelijk wil combineren. PuckUnlimited houdt daarom rekening met wat bij elkaar past, om het combineren van de kleding zo gemakkelijk mogelijk te maken.
Home > Meisjes kleding > Tunieken > tuniek Meisjes Zwart winter 2011