Home > Meisjes kleding > Handschoenen > TOM TAILOR Accessoire »Girls - jacquard gloves«
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | 158 |
| Levertijd | leverbaar 1 week |
Otto een webwinkel met ontzettend veel keus in Kinderkleding. Otto voert het betaalbare merk CFL maar ook KangaRoos en s.Oliver. Dus altijd de laatste trendy mode voor jongens en voor meisjes. Ben je niet zeker van de maat, bestel rustig een dubbele maat of kleur, want bij Otto mag je artikelen gratis retourzenden. Dus kies dan de juiste kleur en/of maat en de rest stuur je gratis terug!
| Gemiddelde levertijd | 5 - 10 werkdagen |
| Bezorgkosten | € 5,95 |
| Levering | PostNL (TNT Post), afhalen bij TNT-Pakjegemak |
| Track & Trace | Ja |
| Kosten retourzending | € 0,00 |
| Retour termijn | Binnen 14 dagen |
| Betaalmethoden | iDEAL, acceptgiro (éénmalige) incasso, vooruitbetaling |
De Tom Tailor collectie bestaat uit sportieve, eigentijdse kleding voor meisjes en jongens vanaf 0 tot 16 jaar. Kleding die er niet alleen leuk uitziet, maar ook nog eens heel lekker zit, want kleding moet niet alleen mooi zijn, maar ook comfortabel volgens Tom Tailor. Naast rokjes, broeken, t-shirts en badmode, is de collectie van Tom Tailor echt volledig, met accessoires zoals sjaaltjes en schoenen. Zo kunt u uw kind van top tot teen kleden volgens de laatste mode!
Nieuws: Kinderkleding voor de grote meiden
Eindelijk is er een kledingmerk voor uw dochter dat rekening houdt met de eindeloze combinatiemogelijkheden: PuckUnlimited, opgericht door Martine Glorie, gaat uit van het principe dat uw dochter haar kleren gemakkelijk wil combineren. PuckUnlimited houdt daarom rekening met wat bij elkaar past, om het combineren van de kleding zo gemakkelijk mogelijk te maken.
Home > Meisjes kleding > Handschoenen > TOM TAILOR Accessoire »Girls - jacquard gloves«